HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ana şirketimiz Tanışlar Grup bünyesinde 2000 yılında kurulan firmamızda banyo mobilyaları üretimi yapmaktayız.2008 yılında taşındığımız İstanbul’daki yeni fabrikamızda, yaptığımız üretimin yanı sıra üstlendiğimiz özel projeleri ile sektörümüzde özgün ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Tasarımlarımızda farkı simgeleyen detaylar, üretim kalitemiz ve yeniliğe verdiğimiz önem ile Albinno Banyo Konsept markasını çok geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

Yüksek teknoloji kullanılan tesislerimiz ve sahip olduğumuz kalite belgeleri ile Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ülkelerine de ihracat yapan Albinno markamız ile dünya çapında kabul gören bir Türk markası olmayı hedefliyoruz.

Özgün tasarımlarımız, trendleri yakından takip eden uzman ekibimiz ve vizyon sahibi yönetim kadromuz, başarımızın temelini oluşturmaktadır. Banyo mobilyası alanında kaliteli ve estetik ürünlerimizle müşterilerimizin daima yanındayız.

Albinno Banyo Konsept'in sizin için tasarladığı konforlu, kullanışlı ve modern ürünler ile kendinizi uzun yıllar iyi hissedin.